Duik in het water!
Nieuwsgierig naar het leven onder water? Leer duiken met Duikteam Gloria Maris in Den Bosch!
Ben jij een échte waterkind? en wil jij weten wat er onder water leeft? Leer de fijne kneepjes van het duikvak met Duikteam Gloria Maris in Den Bosch!
Duikteam Gloria Maris is een gezellige sportvereniging voor iedereen die een passie heeft voor water en wat eronder leeft. Elke maandagavond kun je bij het instructiebad in het Sportiom jouw duikvaardigheid oefenen of nog beter worden. Doe de opleiding en haal jouw duikbrevet zodat je tijdens de zomervakantie ook kan ontdekken hoe de wereld onder water eruit ziet. Super leuk!
Duik jij mee in de onderwaterwereld? Klik op de roze button voor meer info over de duiksport en hoe je lid kan worden.
Duikteam Gloria Maris
Tweede Rompert 29
5233 EB 's-Hertogenbosch
Prijs
Lidmaatschap: €100 Opleidingen: €300Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar
MONKEY MOVES DEN BOSCH!
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.
Feest: tijd om te trakteren!
Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!