Kom genieten in Hedel!
Kom zitten en geniet van het landelijk, gezellig, gelegen terras om en geniet van vele soorten ijs!
Ben jij een échte ijsjesmonster? Geniet van zelfgemaakte ijs op het platteland bij IJsboerderij De Schoonheuvel in Hedel.
Geniet van heerlijk ijs bij het landelijk gelegen binnen en/of buiten terras van IJsboerderij De Schoonheuvel in Hedel. Het ambachtelijke ijs is gemaakt van melk van hun eigen koeien op het bedrijf. Of geniet van een overheerlijke cappuccino, opgeschuimd met verse koeienmelk. Zo lekker!
TIP: ook super leuk om te combineren met een activiteit Boerengolf in de weilanden of je kinderfeestje te houden!
Genieten van ambachtelijk ijs op het platteland? Klik op de roze button.
IJsboerderij De Schoonheuvel
Veldweg 55
5321 JD Hedel
Openingstijden
Woensdag, vrijdag en zaterdag: 13.30 - 18.00 uurZondag: 13.00 - 19.00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Spelen bij IJzeren Man in Vught
Gratis naar de speeltuin bij de IJzeren Man!
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
Kabouterpad in de Maashorst
Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Suikerfeest vieren met het gezin – 6 makkelijke recepten voor kinderen
Ramadan met kinderen: makkelijke recepten en feestelijke tips voor het Suikerfeest
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!