Logeren in een pipowagen
Geniet van rust en ruimte in een bijzondere accommodatie bij Minicamping Huismans in Nuland!
Ken jij mamelou nog? Of zou jij wel eens in een pipowagen willen slapen? Dat kan bij Minicamping Huismans in Nuland!
Tussen Oss en Den Bosch, in het landelijk buitengebied van Nuland ligt Minicamping Huismans. Een kleinschalige camping waar rust, natuur, gemoedelijk- en persoonlijkheid centraal staan. Met maximaal 20 royale plekken is er voldoende ruimte om te genieten van elkaar en de natuur. De authentieke pipowagen staat in de tuin waardoor rust gegarandeerd is. Voor de kids is er voldoende speelruimte en speeltoestellen waar ze gezellig kunnen klimmen en klauteren. Zo leuk!
Wil jij een keer in een pipowagen slapen? Klik op de roze button.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Baby-peuterinstuif ochtend!
Maakt je kind op jonge leeftijd al watervrij tijdens de Baby-peuterinstuif ochtend bij Golfbad Oss!
Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!