Logeren in een pipowagen
Geniet van rust en ruimte in een bijzondere accommodatie bij Minicamping Huismans in Nuland!
Ken jij mamelou nog? Of zou jij wel eens in een pipowagen willen slapen? Dat kan bij Minicamping Huismans in Nuland!
Tussen Oss en Den Bosch, in het landelijk buitengebied van Nuland ligt Minicamping Huismans. Een kleinschalige camping waar rust, natuur, gemoedelijk- en persoonlijkheid centraal staan. Met maximaal 20 royale plekken is er voldoende ruimte om te genieten van elkaar en de natuur. De authentieke pipowagen staat in de tuin waardoor rust gegarandeerd is. Voor de kids is er voldoende speelruimte en speeltoestellen waar ze gezellig kunnen klimmen en klauteren. Zo leuk!
Wil jij een keer in een pipowagen slapen? Klik op de roze button.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kleine Ontdekkers, Grootse Avonturen in de Maashorst
Ga deze zomervakantie op avontuur in de Maashorst en spaar voor een superleuke Docus de Das-knuffel!
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?
Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant
Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmenBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.