Zwemmen bij Het Dommelbad
Lekker plonsen en veel waterplezier heb je bij Het Dommelbad in Boxtel!
Ben jij een échte waterrad? Dan beleef je zeker veel waterplezier bij zwembad Het Dommelbad in Boxtel!
Zwembad Het Dommelbad in Boxtel een is een duurzame, energiezuinige bad waar het water minder chloor bevat en dus gezonder is voor de zwemmer. Je kunt er vrijzwemmen, leren zwemmen als een vis of meedoen aan de verschillende leuke activiteiten die er voor kinderen gehouden worden. Super leuk en heerlijk bad waar je veel waterplezier kan beleven.
Wil jij meer weten over de zwemlessen die gegeven worden of wanneer de activiteiten gehouden worden? Klik op de roze button en houdt onze Uitagenda goed in de gaten!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Herfstvakantie op kasteel Ammersoyen
Neem je kleine ridders mee voor een kijkje in de middeleeuwen!
Welke sport past bij jou?
Ontdek Monkey Moves Den Bosch en vraag deze herfstvakantie een proefles aan!
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch
Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!