
Zwemles in Boxtel
Wil jij net zo watervrij zijn als een vis? Volg zwemles bij Zwembad Het Dommelbad in Boxtel.
Ben jij 4 jaar en wil je ontdekken hoe je je in het water kan redden? Volg dan zwemles bij Zwembad Het Dommel in Boxtel!
Bij Zwembad Het Dommel in Boxtel kunnen kinderen al vanaf 4 jaar komen zwemmen. Ze leren op spelenderwijs vrij te worden in het water waarna ze opgaan voor hun ZwemABC. Hebben zij dat gehaald? Dan kun je bij Zwembad Het Dommel in Boxtel ook verder gaan voor Zwemvaardigheid 1, 2 en 3 zodat je zeker weet dat jij het water de baas blijft!
Praktisch
Watervrij: 30 minuten per les
Zwemles: 45 minuten per les
Betaling: begin van lopende maand contact of per pin bij de kassa
Wil je meer informatie over de zwemles en de manier van lesgegeven? Stel je vragen tijdens het telefonisch spreekuur of neem contact op door op de roze button hieronder te klikken.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 originele Moederdag verrassingen
Wil je iets leuks doen voor een andere moeder? Je eigen moeder of een leuke vriendin? Wij hebben alvast 5 leuke tips voor je:
5x de leukste Moederdag brunch, lunch en high tea in Den Bosch
Op Moederdag mag alles een beetje extra: een extra croissantje, een extra dikke knuffel van de kids en vooral extra veel gezelligheid. En weet je wat écht telt? Dat mama haar koffie warm kan opdrinken (zonder ‘m drie keer op te warmen in de magnetron). Dus hup, laat die ontbijtbordjes thuis staan en neem haar mee naar een van deze fijne adresjes in Den Bosch. Brunch, lunch of high tea – hier vind je 5 heerlijke plekken waar mama’s én kinderen gezellig aan tafel schuiven.
10x De Leukste Moederdag uitjes!
Op Moederdag zijn alle moeders jarig, op Moederdag vieren alle moeders feest! Wij verzamelden de leukste tips & uitjes voor Moederdag. Ontdek ze allemaal!