Speelgoedbeurs Helvoirt
Vindt je leukste en mooiste speelgoed bij Speelgoedbeurs Helvoirt.
Heb jij speelgoed waar je op uitgekeken ben of ben je opzoek naar een uniek exemplaar? Dan is de Speelgoedbeurs Helvoirt dé plek om te bezoeken.
Ook dit jaar houdt LEFH (Local Entertainment Factory Helvoirt) een heuse Speelgoedbeurs waar je de leukste (gebruikte) speelgoed kan vinden. Heb je speelgoed waar je niet meer mee speelt of ben je opzoek naar iets nieuws, LEFH verkoopt het voor je en je ontvangt zelf 40% van de opbrengst!
Helemaal top toch!
Wil je meer weten over deze beurs? Klik op de roze button hieronder!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Local Entertainment Factory Helvoirt
Van Beringenstraat 2b
5268 AM Helvoirt
Prijs
GRATISToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
OPEN MONUMENTENDAG
Wil jij een keer een monument bekijken? Kom dag 12 en 13 september 2026 naar de opendag.
Zero Waste Festival met kids in Den Bosch en Meierijstad
Bouwen met afval, op kruidensafari, speelgoed ruilen en koken met restjes!
Buitenbios Vught!
Toffe buitenbios, speciaal voor kids! Kom naar deze unieke film locatie en geniet van een familiefilm!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving
🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes
Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!
🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!