Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kookfeestje in Esch

Een smakelijk kookfeestje vier je in De Kooktuin in Esch!

Op zoek naar een heerlijk én lekker kookfeestje? Kom dan samen met je vrienden en vriendinnen naar De Kooktuin! 

Met verse ingrediënten ga je samen aan de slag en aan een mooie gedekte tafel worden de zelfgemaakte gerechten geproefd!

Je kunt kiezen uit een Engelse High tea, Italiaanse Pastafeest, Spaanse tapas party, Arabische mezz, een Amerikaans XXL-feest of een zomerse picknick. Tussendoor kun je buiten spelen op het voetbalveld, de trampoline of in de boomhut!

Sluit jouw kinderfeestje af met een echt kampvuur en bak je brood op een stok. Hoe leuk! 

Praktisch

Duur: 3 tot 3,5 uur
Aantal kinderen: Minimaal 8 kinderen
Leeftijd: 9 jaar

Ook zo’n smakelijk kookfeest houden? Klik op de roze button hieronder en reserveer jouw verjaardag! 

De Kooktuin

Hal 33

5296 PZ Esch

Prijs €18,00 per kind, inclusief eten, drinken en recepten (mee-etende ouders € 10,00)
Mail direct

Mail direct naar De Kooktuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfeest bij Dierenbos

Spetterende kinderfeestjes bij Vakantiepark Dierenbos in Vinkel! Dit wil jij toch ook!

BOUNCE VALLEY KINDERFEESTJE

Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!

KINEPOLIS KINDERFEESTJE!

Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Den Bosch!

WILDWIJS kinderfeestjes en dierenshows

Interactieve dierenshows en kinderfeestjes bij Wildwijs – leer en beleef samen met je kind!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

Feest: tijd om te trakteren!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief