Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bijzonder uit eten Berlicum

Wil jij bijzonder uit eten? Dan is Restaurant Kamelenmelkerij op Kamelenmelkerij Smits dé plek!

Ben jij een échte dierenliefhebber en zou je een bijzonder avondje uit eten willen mee maken? Eet dan bij Kamelenmelkerij Smiths in Berlicum. 

Kamelenmelkerij Smits in Berlicum opent iedere zaterdagavond hun restaurant en kun je bijzonder uit eten. Wat dacht je van lekker eten met een kameel naast je die op een strosprietje kauwt tijdens de Camel Tour by Night. Krijg je eten geserveerd door een vliegend tapijt en geef (als je dat wilt) de kalfjes een flesje zodat het wachten op je gerecht niet al te lang duurt. Dit avondje is bijzonder en een ware sensatie voor jong én oud! 

Wil jij bijzonder en origineel uit eten? Klik dan nú op de roze button hieronder of mail naar restaurant@kamelenmelk.nl en reserveer gelijk een plekje bij Kamelenmelkerij Smits in Berlicum. 

TIP: Op zoek naar een bijzonder en origineel kinderfeestje of activiteit? Bij Kamelenmelkerij Smits kun je ook je verjaardag vieren of op kamelensafari. Hoe gaaf!

Kamelenmelkerij Smits

Werstkant 16

5258 TC Berlicum

Openingstijden Iedere zaterdagavond
Camel on tour by night: 18.00 uur 
Prijs <12 jaar: €12,50 p.p. Volwassenen: €22,50 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Kamelenmelkerij Smits

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief