Tenniskids KNLTB
Leer kennis maken met het trainingsprogramma van KNLTB, Tenniskids!
De KNLTB is samen met zijn verenigingen bezig om jeugdtennis verslavend leuk te maken. Vanaf september 2013 zal er het nodige gaan veranderen in het aanbod voor jeugd in de leeftijdsgroep tot en met 12 jaar.
Tenniskids is een trainingsprogramma voor kinderen, maar eigenlijk is het een leuke manier van tennis spelen dat gebruikt kan worden voor alle leeftijden en niveaus. Het doel ik om kinderen op een leuke manier kennis te laten maken met tennis. Het trainingsprogramma Tenniskids wordt bij verschillende verenigingen gegeven. Kijk hieronder of jouw tennisvereniging daar ook tussen zit:
LTV Berlicum
LTV Merletten in Boxtel
DTV Donkelaar in Den Dungen
BLTC Bastion Baselaar in Den Bosch
BLTC De Pettelaer in Den Bosch
TV Thadia in St. Michielsgestel
LTC De Hoge Heide in Vlijmen
TV Woburn in Vught
TV Wolfsbosch in Vught
Jonge of onervaren spelers krijgen de mogelijkheid om de vaardigheden en de tactiek van tennis te leren en eigenlijk het spel te spelen. In dit trainingsprogramma worden er drie kleuren (Fase Rood, Fase Oranje, Fase Groen) gebruikt in de opeenvolging van verkeerslichten die de vooruitgang van kinderen in tennis in kaart brengen.
Wil jij meer weten over het trainingsprogramma Tenniskids van KNLTB? Klik dan op de roze button hieronder.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch
Leuke cursussen voor kinderen bij Huis73 in Den Bosch
Een kleine muzikant, danser, kunstenaar of kleikunstenaar thuis?
Dansen bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch
Bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch, komt je dans droom uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!
🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids
De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving
🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!