Plukken op De Vliert
Bij Pluktuin de Vliert kan je eigen groente of fruit zaaien, zelf plukken en daarna lekker opsmikkelen.
Weet waar groente en fruit vandaan komen? Bij de Pluktuin De Vliert in Den Bosch kun je dit zelf ervaren.
Verscholen tussen een rotonde, parkeerterrein en voetbalstadion ligt een in onbruik geraakte trappartij met viaduct waar nu de Pluktuin De Vliert is gemaakt. Een tuin dat van én voor iedereen is. Zaai de zaadjes van jouw groente of fruit, na een tijdje pluk je jouw eigen groente of fruit en kun je het lekker opsmikkelen.
Super leuk én leerzaam om samen met je papa en mama te doen!
Meer inspiratie
	
	Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!
	Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!
	D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk
Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!Blogs & inspiratie
Alle blogs
	Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch
	Sinterklaas intochten 2025 in Den Bosch én omgeving!
Hij komt...hij komt... maar wanneer en waar komt Sinterklaas 2024 aan in ons land? Op zaterdag 15 november 2025 is het weer zover dan komt de Sint aan op Texel in de haven van Oudeschild! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Het is elk jaar weer een groot feest: de Sinterklaas intocht! Benieuwd waar hij dit jaar met de pieten het land in komt. Het is altijd spannend maar De Sint komt sowieso! Ontdek de sinterklaasintocht en activiteiten bij jouw in de buurt!
	4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!