Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen als een kikker

In kleine groepjes leren zwemmen kan bij Zwemschool Kikkersprong.

Vanaf 4 jaar kun je leren zwemmen bij Zwemschool Kikkersprong. In kleine groepjes (max 8 kinderen) ga je op spelenderwijs en op je eigen niveau de techniek leren, zodat je veilig en met plezier watervrij wordt. 

Zwemschool Kikkersprong geeft op zondag in het Revalidatiecentrum De Tolbrug en het Sportiom les. Broertjes en zusjes kunnen hetzelfde uur les krijgen, omdat er per lesuur op verschillende niveaus lesgeven wordt. Daarnaast duren de lessen 45 minuten.

In een kikkersprong leren zwemmen, haal je diploma via Zwemschool Kikkersprong! 

Zwemschool Kikkersprong

Postbus 1772

5602 BT Eindhoven

Openingstijden Voor beschikbare zwemlestijden klik op de roze button hieronder en kies je locatie. 
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool Kikkersprong

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!

Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.

De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!

De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief