Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansen bij Margot Bierens

Zit dansen in je genen, kom dan dansen bij Balletschool Margôt Bierens in Den Bosch.

Balletschool Margôt Bierens in Den Bosch is 45 jaar geleden gestart als balletschool, maar tegenwoordig kun je er heel veel verschillende soorten dansstijlen beoefenen. Zo kunnen de allerkleinsten kunnen beginnen met peuter- en kleuterballet, waar ze leren om te bewegen op muziek. De jonge jongens/meiden die net zo willen dansen als in een videoclip kunnen ook bij Margôt Bierens hun dansmoves oefenen en maar ook de jongens/meiden die van hun hobby hun werk willen maken. 

Balletschool Margôt Bierens is een dansschool voor iedereen die wilt dansen zoals ze zijn!

Balletschool Margot Bierens

Meester van Ekartstraat 1

5237 KJ 's-Hertogenbosch

Openingstijden
Mail direct

Mail direct naar Balletschool Margot Bierens

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!

Wandelvierdaagsen 2025 in Brabant: Samen op pad met het hele gezin!

Ontdek de leukste wandelvierdaagsen en -driedaagsen in Den Bosch en omgeving – een sportief feestje voor jong en oud!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief