Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Yogalessen bij Maya

Lekker tot jezelf komen en je lichaam beter leren kennen, kan Yoga bij Maya in Den Bosch.

Lekker rustig worden en tot jezelf komen. Kom dan Yogalessen volgen bij Yoga bij Maya in Den Bosch. 

Je leert rustig te worden door goed naar je lichaam te luisteren. In een groepje met maximaal 8 andere kinderen krijg je yogalessen. Tijdens de lessen gaat het om vertrouwen en respect voor elkaar. Na een les ben je helemaal blij met jezelf!

Yoga bij Maya

Van Ijsselsteinstraat 11

5212 TR 's-Hertogenbosch

Openingstijden
Mail direct

Mail direct naar Yoga bij Maya

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Sta stevig in je schoenen!

Wil je leren voor jezelf opkomen of ontdekken wat jouw kracht is? Stevig in je schoenen kan je helpen.

MONKEY MOVES DEN BOSCH!

Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.
Aanbeveling

Muziekles bij Music’scool

Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar

Dansen bij Geraldine

Voor iedereen die van dans en ballet houdt, danst bij Dans & Balletstudio Geraldine in Rosmalen.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

23 tips voor Pinksteren met kinderen!

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kindere. Fijne Pinksteren!

Toffe uitjes tijdens het Pinksterweekend!

Lang weekend vrij! Wat heerlijk, deze periode van het jaar, met vrije dagen en mooi weer! We hebben weer fijne toffe festivals, favoriete plekjes en andere uittips met Pinksteren op een rijtje gezet. Bekijk ze snel!

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief