Lekker lezen in Berlicum!
Voor alle boekwurmen is Bibliotheek De Meierij in Berlicum een ware paradijs!
Heerlijk lezen en ontmoeten in de Bibliotheek De Meierij in Berlicum!
Deze bibliotheek is gevestigd in Den Durpsherd en richt zich op informatievoorziening van de bewoners in Berlicum.
Bibliotheek De Meierij Berlicum
Kerkwijk 61
5258 KB Berlicum
Openingstijden
Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag: 14.00 - 17.00 uurWoensdag: 10.00 - 12.30 en 14.00 - 17.00 uur
Zaterdag: 10.00 - 13.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Prins op de erwt (2+)
Voorstelling met leuke vragen voor de kinderen en heerlijke liedjes!
Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!
Baby-peuterinstuif ochtend!
Maakt je kind op jonge leeftijd al watervrij tijdens de Baby-peuterinstuif ochtend bij Golfbad Oss!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!