
Herdenken is nadenken…
Wat gebeurde er in de 2e wereldoorlog? Kom naar Nationaal Monument Kamp Vught!
Kamp Vught was tijdens de Tweede wereldoorlog het enige SS-concentratiekamp buiten Duitsland. Met het herinneringscentrum, dat in 2019 heropend is na een enorme verbouwing, probeert Nationaal Kamp Vught de herinnering levend te houden aan de geschiedenis van het kamp en de slachtoffers.
Een indrukwekkend museum waar duidelijk wordt dat persoonlijke keuzes van individuele mensen kan leiden tot onderdrukking of uitsluiting van mensen in de samenleving.
Kosten
€ 11,00 entree; € 4,00 10 t/m 17 jaar; Museumkaart geldig
Praktisch
– Duur: minimaal 1 uur
– Parkeren: gratis voor aan de deur
– Openingstijden: Op zondag en vakanties is Kamp Vught Extra geopend. Klik op de roze button hieronder voor actuele tijden.
Klik op de roze button voor meer info!
Nationaal Monument Kamp Vught
Lunettenlaan 600
5263 NT Vught
Toon op kaart
Meer inspiratie


Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!
Kermis Den Bosch 2025 – tien dagen feest in de binnenstad
Alles over de Bossche Kermis 2025: attracties, programma en openingstijden
Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Schooleditie
Vertellen jouw kinderen veel over school? Bij ons is het antwoord op elke altijd; goed, ja of nee. Wil je ook graag meer weten over de schooldag van je kind? Print dan de kletspraat schooleditie en klets er samen op los op een gezellig moment!
Wanneer is het ook schoolvakantie 2025-2026?
Heb jij dat ook, dat je elke keer moet opzoeken wanneer de kinderen ook alweer vakantie hebben? Nou, ik wel! Daarom dit handige overzicht zodat je het direct in je agenda kunt zetten. Ons kunnen ze niet meer foppen ;).
Tips voor de eerste schoolweek
De zomervakantie is voorbij en de eerste scholen zijn alweer van start gegaan! Zó ga de dag stressvrij van start!