Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gek op lezen in Rosmalen

Heerlijk wegdromen bij een goed boek in een hyper modern gebouw!

Een ontmoetingsplek voor alle lezers in Rosmalen en omgeving.

In het hyper moderne gebouw van Perron-3 bevindt zich een dependance van de Openbare Bibliotheek ’s Hertogenbosch. Een hele verdieping met alleen maar boeken voor de jeugd. Zo leuk, je voelt je meteen op je gemak! De verdieping is kleurig en overzichtelijk, het is ingedeeld in thema’s en zo weet je precies waar je moet zijn om die ene boek te vinden. Zoek een knus hoekje of lig lekker in een van de zitzakken weg te dromen in je boek. 

Een lekkere plek om rustig met je kind de boeken door te nemen!

Praktisch
– aan de achterzijde en zijkant van het pand is er voldoende gratis parkeergelegenheid

Iedere week wordt er een voorlees(half)uurtje gehouden voor kleuter én peuters. Dus wil jij even wegdromen tijdens een mooie verhaal? Klik op de roze button of kijk in onze Uitagenda en ontdek wanneer het voorlees(half)uurtje wordt gehouden. 

Stadsbieb Rosmalen

Hoff van Hollantlaan 1

5243 SR Rosmalen

Openingstijden Dinsdag, vrijdag en zaterdag: 10.00 - 18.00 uur 
Woensdag en donderdag: 13.30 - 18.00 uur 

Prijs GRATIS (boeken lenen gebeurd alleen op lidmaatschap, klik op de roze button voor meer info)
Mail direct

Mail direct naar Stadsbieb Rosmalen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Boxtel Spookt: spannende spooktocht in Kasteelpark Stapelen

Griezel mee in Boxtel tijdens Halloween!

Doe mee aan de Natuurwerkdag!

Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.

Het Poppenhuis van Emma in Vught

Op Halloween opent in Vught Het Poppenhuis van Emma: vier donkere kamers, oude poppen... stap naar binnen

Halloween in Rosmalen!

Kom tijdens Halloween naar het griezelige centrum van Rosmalen!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Creepy Halloween uitjes met kinderen

IEEEEeeeeee… houden jullie ook zo van een beetje griezelen? Halloween valt in 2026 op zaterdag 31 oktober en in Den Bosch en omgeving is er zóveel leuks te doen met kinderen! Van Trick or Treat en spannende spooktochten tot een Halloween Disco, creatieve activiteiten en griezelroutes voor echte durfals. Wij verzamelden de leukste Halloween uitjes met kinderen in Den Bosch, Rosmalen, Vught, Sint-Michielsgestel, Helvoirt, Hintham, Oss, Berghem en Boxtel. Griezel je mee?

Halloween films voor kinderen: griezelige kijktips voor 2026

Gordijnen dicht, popcorn erbij en lekker samen griezelen: dit zijn leuke Halloween films en series voor kinderen op Netflix, Disney+ en Videoland

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!