Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

JJ Carnaval in Vught

Kom naar de Elzenburg in Vught en vier Carnaval met de kids!

Vanaf 1 maart t/m 4 maart 2025 is het elke dag groot feest in de Elzenburg!

Vanaf 14.00 uur kunnen de kids lekker feesten, hossen en dansen in hun mooiste verkleedpakje. 🙂 Iedere dag is er iets leuks van Schminken tot goochelaar.

 

Iedere avond is het jongerencarnaval.

Zaterdagmiddag komen de Lawineboys met een tof optreden en in de avond Joliana.

Voor het hele programma, klik op de roze button!

 

 

Vanaf 1 t/m 4 maart 2025

Jeugd- en Jongencentrum Elzenburg

Lidwinastraat 12-c

5262 EP Vught

Toon op kaart

Meer inspiratie

School of Artemis: Peter en de Wolf (6+) | Den Bosch

Wereldpremière met springkussen, tape en toffe kids!

De Prinsenjurk en de Gouden Knoop (8+)

Sprookjesachtig mooi en heerlijk brutaal! Met hoge korting via Kidsproof!

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november

Speelgoed en kledingbeurs Boxtel

Een gezellige tweedehands kinderkleding- en speelgoedbeurs in Boxtel!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief