Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KLW Plattelandsfestival 2025

Stoere tractors, oude ambachten én volop kinderplezier op het platteland!

Trek je laarzen aan en kom genieten van het buitenleven tijdens het KLW Plattelandsfestival! Dit gezellige festival wordt al sinds 1987 georganiseerd en is leuk voor het hele gezin. Je kijkt je ogen uit bij de oldtimers: van oude tractoren en stationaire motoren tot klassieke vrachtwagens en woonwagens.

Er zijn demonstraties dorsen en hooien, oude ambachten, een onderdelenmarkt én een spectaculaire oldtimer keientrek. Voor kinderen zijn er leuke attracties en spelletjes, terwijl ouders kunnen meegenieten van live muziek en een authentieke plattelandssfeer.

Klik op de roze button voor meer info!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Captain Fantastic (8+)

Lach, leef mee en ontdek dat ook een stuntelende held een echte superheld kan zijn!
Reserveer

Mees Kees (7+) – De Husselrace

Te gek uitje voor het hele gezin!

LammetjesDAG!

Kom je ook lammetjes kijken bij de Schaapskooi in Schijndel?

Koeiendans in Boxtel!

YES! Bij 't Dommeltje in Boxtel mogen de koeien weer naar buiten! Kom genieten van de koeiendans!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

De leukste kinder- en familievoorstellingen in Uden

Op zoek naar een leuk theateruitje met je kind? Bij Markant Theater Maashorst in Uden staan in 2026 weer superveel toffe voorstellingen op het programma. Van vrolijke peutershows tot spannende avonturen en grote familiemusicals: er is echt voor iedere leeftijd iets leuks te vinden. Wij hebben de leukste voorstellingen alvast voor je op een rijtje gezet. Scroll snel door en ontdek welke het beste bij jouw kind past!

4 heerlijke recepten voor Pasen!

Het is bijna Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief