
Oldtimerrit ‘Rondje Rooi’
Prachtige oldtimers, een sfeervolle route en nostalgie op wielen!
Liefhebber van oldtimers? Zet zondag 6 juli dan in je agenda! Tijdens de jaarlijkse rit ‘Rondje Rooi’ komen klassieke auto’s (bouwjaar vóór 2000) samen voor een sfeervolle tourrit van zo’n 110 kilometer door de regio.
Programma:
Verzamelen: tussen 09.30 en 10.45 uur bij de Vresselse Hut
Start rit: 11.00 uur
Finish & prijsuitreiking: rond 15.30 uur bij De Beckart in Nijnsel
Kom je liever kijken? Ook als toeschouwer ben je van harte welkom om de prachtige auto’s van dichtbij te bewonderen tussen 10.00 en 11.00 uur.
Meer info, via de roze link!
Data:
- zondag 6 juli 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!
Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?