Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Van 1 t/m 3 mei verandert de Jaarbeurs Utrecht in een paradijs voor creatievelingen!

Te gek ouder-kind uitje: de Jaarbeurs staat een heel weekend vol met creatieve stands en workshoptafels! Vind jouw favoriete knutselitems of ontdek een nieuwe hobby op het KreaDoe Lentefestival.

Van 1 t/m 3 mei zijn gezinnen welkom om rond te struinen langs talloze inspirerende stands. Ontdek nieuwe hobby’s en doe mee aan de creatieve workshops.

Ga samen met je kind(eren) knutselen met papier, verf, textiel of andere creatieve materialen. Van sieraden of een telefoonkoord maken tot handlettering en macrameeën. Er is van alles te doen, dus zeker ook voor kinderen.

Op het KreaKids Plein maak je kans op te gekke prijzen, kun je je laten schminken en meedansen met HalloKids Radio!

Misschien spot je zelfs een bekende influencer zoals Jill, Lieve Merlijn, Anique Dreamon en Pip van Slooten! Even pauze? Geniet van inspirerende presentaties in het theater en heerlijke snacks.

Grote kans dat jullie aan het einde van de dag met volle tassen én stralende gezichten naar huis gaan.

Tip: Tieners van 8 t/m 16 jaar betalen een gereduceerd tarief voor de KreaDoe.

We hebben met Kidsproof vorig jaar het KreaDoe Lentefestival bezocht en hadden een geweldige dag!

Klik via de roze button door naar de site voor tickets, alle workshops en het volledige programma.

Data:

  • vrijdag 1 mei 2026
  • zaterdag 2 mei 2026
  • zondag 3 mei 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Jaarbeurs Utrecht

Jaarbeursplein 6

3521 AL Utrecht

Prijs Zie website
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kabouterpad in de Maashorst

Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!

Spelen bij IJzeren Man in Vught

Gratis naar de speeltuin bij de IJzeren Man!

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!

De Moerputten!

Natuurgebied met een mooie samensmelting van industrie, moeras, bruggen en wandelpaden.

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Suikerfeest vieren met het gezin – 6 makkelijke recepten voor kinderen

Ramadan met kinderen: makkelijke recepten en feestelijke tips voor het Suikerfeest

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief