Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool! Schrijf je vast in voor een proefles
Zingen in de woonkamer, dansjes in de keuken en altijd een rol in gedachten. Herkenbaar bij je kleine entertainer? Bij Telekids Musicalschool kan je kind al die energie kwijt tijdens vrolijke musicallessen. Samen werken ze aan zang, dans en acteren, onder begeleiding van fijne, professionele docenten. De musicallessen zijn voor kinderen vanaf ongeveer 6 jaar.
Musicalles voor kinderen bij jou in de buurt
In de lessen draait het om samen doen en plezier maken. Stap voor stap werken de leerlingen aan hun musicalskills, passend bij hun leeftijd en niveau. Er zijn verschillende groepen, dus iedereen kan instromen. En jij hebt ondertussen even lekker je handen vrij om een kop koffie te gaan drinken, een topcombinatie!
Wat deze musicalschool zo fijn maakt:
✓ Zingen, dansen en acteren in één les.
✓ Lessen op niveau, iedereen is welkom.
✓ Werken aan zelfvertrouwen en samenwerken.
✓ Er is altijd een locatie bij jou in de buurt.
Proefles volgen bij Telekids Musicalschool?
Nieuwsgierig of dit past bij jouw kind? Je kunt je het gehele jaar aanmelden voor een proefles. Proeflessen zijn mogelijk in de maanden september, oktober, februari en juni/juli*. Je wordt altijd ingedeeld voor het eerstvolgende proeflesmoment. Zo ervaart je kind meteen de sfeer en de lessen.
Extra leuk: wie instroomt, werkt toe naar twee echte voorstellingsmomenten. Een kijkles op de eigen leslocatie en een grote zomervoorstelling in het theater.
Klaar om die eerste stap het podium op te zetten? Klik op de roze button en meld je aan voor een *proefles bij Telekids Musicalschool bij jou in de buurt.
Let op: een proefles is niet gratis.
Telekids Musicalschool
Openingstijden
klik hiervoor op de roze buttonPrijs
klik hiervoor op de roze buttonLijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
23 tips voor Pinksteren met kinderen!
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!
8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!