Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

GEKKE LEESBINGO: MAAK LEZEN LEUKER!

Gepubliceerd op 4 oktober 2023

Lezen is heerlijk en lekker ontspannend. Maar vind je het een beetje saai worden? Probeer dan eens deze Gekke Leesbingo!

Pak je favoriete boek of tijdschrift en ga op zo veel mogelijk gekke plekjes lezen. Vink de plekjes op de Leesbingo-kaart af en degene die hem als eerste vol heeft, heeft gewonnen! Wie leest er het snelst op gekke plekjes? 

Leesbingo-kaart 1:

Wanneer je de eerste bingokaart vol hebt, kun je natuurlijk ook zelf nog allemaal gekke plekjes bedenken om te lezen. Daarom hebben we ook nog een lege kaart voor jullie. Uitprinten en lezen maar!

Heel veel leesplezier!

~ Carlijn ~

Tip: Heb je zin om lekker te bewegen na al dat lezen? Kies dan voor de Beweegbingo Deze link opent in een nieuwe tab!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Favoriete uitjes & adressen

Meivakantie bij GeoFort

Vlindertuin Philodila

Ontdek de Moerputten

Captain Fantastic (8+)

Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen

BOUNCE VALLEY

Meer inspiratie

Meivakantie bij Het Noordbrabants Museum | Familiedag met kids

Kom in de meivakantie naar Het Noordbrabants Museum in Den Bosch en ga aan de slag!

Meivakantie bij GeoFort

Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!

De Dinodagen bij BillyBird Hemelrijk

Nieuwe Dinoshow bij BillyBird Hemelrijk!

Tof Vakantieprogramma!

Tijdens de meivakantie kun je bij de Verkadefabriek terecht voor toffe films, theater en workshops!

Ga mee op ontdekking in de meivakantie

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen

Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!

Kasteel Ammersoyen met kinderen: ridders, jonkvrouwen & workshops!

Kasteel Ammersoyen is tijdens de meivakantie geopend! Kom genieten van het sfeervolle kasteel!

Diarree is mijn Lievelingskleur 8+

Een kak-voorstelling met een grote boodschap!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief