Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Hoeraa, het is Lammetjestijd!

Gepubliceerd op 2 februari 2026

Ja hoor het is weer zover, we kunnen lammetjes knuffelen! Vind jij het ook van die schattige diertjes en kan je er geen genoeg van krijgen?

Op zondag 22 & 29 maart zijn van 10.00-16.00 zijn de Lammetjesdagen, deze dagen zijn speciaal bedoeld om te knuffelen met de lammetjes en op de foto te gaan. Kom daarom zeker naar deze dagen, om te lammetjes te bewonderen! Vanaf 10.00 tot 16.00 uur zijn de lammetjesdagen bij De Schaapskooi Schijndel Deze link opent in een nieuwe tab! De kids kunnen er ook heerlijk in de speeltuin spelen en er is een fijn terras.

Helaas dit jaar geen lammetjesdagen. Zondag 3 maart van 10 tot 15 uur is het lammetjesdag bij “schapen van Wim en Joke” in Zeeland Deze link opent in een nieuwe tab (noord brabant). De lammetjes mogen geaaid en geknuffeld worden, er is een leuke knutselhoek en een demonstratie met de border collies!

Helaas dit jaar geen lammetjesdagen.

Élke zaterdag en zondag in maart kunnen we terecht bij De Lachende Ooi in Loon op Zand. In totaal zijn er bij De Lachende Ooi, 1250 lammetjes geboren. Genoeg te knuffelen dus. Vanaf 10.00 tot 16.00 uur kun je terecht om ze te bewonderen maar ook voor demonstraties over wol bewerking, fles geven en er kan geknutseld worden!

Zo ontzettend fijn en lief om lammetjes te mogen knuffelen. Het mag weer op ’t Geitenboerke in Oerle Deze link opent in een nieuwe tab. Elke zaterdag en zondag in maart zijn er weer Geitenkijkdagen. Iedere zaterdag en zondag van 13:30 tot 17:00 uur kun je komen knuffelen met de lammetjes, flesje geven of de grote geiten brok voeren.

Heb je nog niet genoeg van de lammetjes? Knutsel dan je eigen lammetje in elkaar!

Veel knuffel en knutsel plezier!

Heb jij ergens lammetjes gespot die je kunt bekijken? Laat het ons weten via denbosch@kidsproof.nl Deze link opent in een nieuwe tab. Dank!
 
Groetjes,
Carlijn

Lees ook:

Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

Toffe spelletjes met water!

Tijdens de zomervakantie kan de temperatuur flink oplopen. Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet! Supertof met een groepje vriendjes uit de buurt, maar ook met een paar kids kun je heel lekker "splashen!" En het leuke is dat je met minimale inspanning een groots resultaat krijgt. Daar houden we natuurlijk ook van met deze temperaturen!

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

Favoriete uitjes & adressen

Vlindertuin Philodila

Gratis speurtocht Den Bosch | Letterspeurtocht Maria Meimaand

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Bosch Parade 2026

Meer inspiratie

Gratis speurtocht Den Bosch | Letterspeurtocht Maria Meimaand

In mei ga je op pad met de unieke Letterspeurtocht Maria Meimaand in het centrum van Den Bosch.

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.

Open Dag bij Herenboeren Wilhelminapark

Kijkje op de boerderij voor gezinnen, heel leuk!

Bosch Parade 2026

Een prachtige parade over het water met de mooiste kunstwerken! Aanrader!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief