Blogs & inspiratie
Hoeraa, het is Lammetjestijd!
Gepubliceerd op 2 februari 2026
Ja hoor het is weer zover, we kunnen lammetjes knuffelen! Vind jij het ook van die schattige diertjes en kan je er geen genoeg van krijgen?
Op zondag 22 & 29 maart zijn van 10.00-16.00 zijn de Lammetjesdagen, deze dagen zijn speciaal bedoeld om te knuffelen met de lammetjes en op de foto te gaan. Kom daarom zeker naar deze dagen, om te lammetjes te bewonderen! Vanaf 10.00 tot 16.00 uur zijn de lammetjesdagen bij De Schaapskooi Schijndel Deze link opent in een nieuwe tab! De kids kunnen er ook heerlijk in de speeltuin spelen en er is een fijn terras.
Helaas dit jaar geen lammetjesdagen. Zondag 3 maart van 10 tot 15 uur is het lammetjesdag bij “schapen van Wim en Joke” in Zeeland Deze link opent in een nieuwe tab (noord brabant). De lammetjes mogen geaaid en geknuffeld worden, er is een leuke knutselhoek en een demonstratie met de border collies!

Helaas dit jaar geen lammetjesdagen.
Élke zaterdag en zondag in maart kunnen we terecht bij De Lachende Ooi in Loon op Zand. In totaal zijn er bij De Lachende Ooi, 1250 lammetjes geboren. Genoeg te knuffelen dus. Vanaf 10.00 tot 16.00 uur kun je terecht om ze te bewonderen maar ook voor demonstraties over wol bewerking, fles geven en er kan geknutseld worden!

Zo ontzettend fijn en lief om lammetjes te mogen knuffelen. Het mag weer op ’t Geitenboerke in Oerle Deze link opent in een nieuwe tab. Elke zaterdag en zondag in maart zijn er weer Geitenkijkdagen. Iedere zaterdag en zondag van 13:30 tot 17:00 uur kun je komen knuffelen met de lammetjes, flesje geven of de grote geiten brok voeren.
Heb je nog niet genoeg van de lammetjes? Knutsel dan je eigen lammetje in elkaar!
Veel knuffel en knutsel plezier!
Carlijn
Lees ook:
Alle blogs
De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving
🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes
Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!
🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.Favoriete uitjes & adressen
Festival Bockesprongen in Boxtel: gratis theater, muziek en creativiteit
Zelf de klokken luiden in de Sint-Jan? Dat kan!
BendeFestijn 2026: ridders, Vikingen en piraten!
Judoschool Kradolfer
Leuke cursussen voor kinderen bij Huis73 in Den Bosch
Keramiek kinderfeestje bij Tante Gertje in Den Bosch
Vier dierendag tussen buitenvarkens
Bourgondisch ’s-Hertogenbosch met kids
Dansen bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch
Meer inspiratie
Peutercafé Tuimelaar: theater voor de allerkleinsten
Tijdens Peutercafé Tuimelaar beleven kinderen van 0,5 t/m 1,5 jaar een zachte, muzikale ontdekkingstocht
Het Kleurenmonster (3+): een kleurrijk theateravontuur
Een fantasierijke voorstelling voor kinderen vanaf 3 jaar over emoties en vriendschap
Vier dierendag tussen buitenvarkens
Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!