Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Hoeraa, het is Lammetjestijd!

Gepubliceerd op 2 februari 2026

Ja hoor het is weer zover, we kunnen lammetjes knuffelen! Vind jij het ook van die schattige diertjes en kan je er geen genoeg van krijgen?

Op zondag 22 & 29 maart zijn van 10.00-16.00 zijn de Lammetjesdagen, deze dagen zijn speciaal bedoeld om te knuffelen met de lammetjes en op de foto te gaan. Kom daarom zeker naar deze dagen, om te lammetjes te bewonderen! Vanaf 10.00 tot 16.00 uur zijn de lammetjesdagen bij De Schaapskooi Schijndel Deze link opent in een nieuwe tab! De kids kunnen er ook heerlijk in de speeltuin spelen en er is een fijn terras.

Helaas dit jaar geen lammetjesdagen. Zondag 3 maart van 10 tot 15 uur is het lammetjesdag bij “schapen van Wim en Joke” in Zeeland Deze link opent in een nieuwe tab (noord brabant). De lammetjes mogen geaaid en geknuffeld worden, er is een leuke knutselhoek en een demonstratie met de border collies!

Helaas dit jaar geen lammetjesdagen.

Élke zaterdag en zondag in maart kunnen we terecht bij De Lachende Ooi in Loon op Zand. In totaal zijn er bij De Lachende Ooi, 1250 lammetjes geboren. Genoeg te knuffelen dus. Vanaf 10.00 tot 16.00 uur kun je terecht om ze te bewonderen maar ook voor demonstraties over wol bewerking, fles geven en er kan geknutseld worden!

Zo ontzettend fijn en lief om lammetjes te mogen knuffelen. Het mag weer op ’t Geitenboerke in Oerle Deze link opent in een nieuwe tab. Elke zaterdag en zondag in maart zijn er weer Geitenkijkdagen. Iedere zaterdag en zondag van 13:30 tot 17:00 uur kun je komen knuffelen met de lammetjes, flesje geven of de grote geiten brok voeren.

Heb je nog niet genoeg van de lammetjes? Knutsel dan je eigen lammetje in elkaar!

Veel knuffel en knutsel plezier!

Heb jij ergens lammetjes gespot die je kunt bekijken? Laat het ons weten via denbosch@kidsproof.nl Deze link opent in een nieuwe tab. Dank!
 
Groetjes,
Carlijn

Lees ook:

Alle blogs

11-11 met kinderen

Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen

Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou

Favoriete uitjes & adressen

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

11-11 voor kinderen in Oeteldonk

Een goochelaar met lege handen

De Betoverde Bomentuin

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Meer inspiratie

11-11 voor kinderen in Oeteldonk

Speciaal voor kinderen een OetelKeinderKennisRundje én een gezellig Pleintjesfeest.

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

De Betoverde Bomentuin

Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

Een ontroerende en vrolijke voorstelling over afscheid, herinnering en het leven zelf.

Een goochelaar met lege handen

Bij All before death is life (8+) in de Verkadefabriek loopt van alles anders dan verwacht!

Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!

Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!

Doe mee aan de Natuurwerkdag!

Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.

Sint Maartensfeest in Zaltbommel met kinderen

Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!