Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Lekkere en gezonde chocolademelk!

Gepubliceerd op 3 januari 2025

Heerlijke chocolademelk maak je zelf! Lees hier wat je nodig hebt en hoe je het maakt.

Naast er lekker op uit gaan met je kind(eren) in de omgeving, is gezond en lekker eten ook een onderwerp wat ons bezig houdt. In onze thuiscategorie vind je leuke oa recepten om samen met je kind(eren) klaar te maken. Vanaf nu inspireren we je ook maandelijks met lekker en echt eten voor het hele de familie. Makkelijk klaar te maken en heerlijk om met heel je gezin van te genieten!

 
Hoewel de winter nog even op zich laat wachten, is een warme Chocolademelk zonder suiker altijd lekker om te drinken. Eenmaal de ingrediënten in huis, duurt het maar 2 minuten om het te maken en je kind(eren) na school te verrassen!
 
Nodig
  • 150 ml biologische geitenmelk 
  • 1 el coconut blossom energy & cacao 
 
Bereiding:
Verwarm de melk in een klein pannetje of melkschuimer. Doe 1 eetlepel van het kokosbloesem suiker / cacao mengsel in een mok, glas of kop en giet hier de melk overheen.Even goed roeren en voilà! Lekker genieten samen met je kind(eren).  
 
Heb je een gezond en makkelijk recept die je wilt delen met andere ouders? Laat het ons dan weten en stuur een mail naar denbosch@kidsproof.nl Deze link opent in een nieuwe tab
 
Smakelijk eten (en drinken)!
 
* Kijk voor het volledige recept op www.bluebelle.nl Deze link opent in een nieuwe tab, een blog met inspiratie, tips en coaching op het gebied van gezondheid en voeding. 
 

Lees ook:

Alle blogs

23 tips voor Pinksteren met kinderen!

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

Favoriete uitjes & adressen

Vlindertuin Philodila

Beleef de Boerderij 2026 in de Bommelerwaard

Jazz in Duketown 2026

Meer inspiratie

Jazz in Duketown 2026

Voor kleine en grote jazz'ers is er het Jazz in Duketown in Den Bosch!

Dag van het Kasteel 2026

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!

Beleef de Boerderij 2026 in de Bommelerwaard

Op Tweede Pinksterdag kun je met het hele gezin gratis genieten van de Beleef de Boerderij Dag!

Gratis speurtocht Den Bosch | Letterspeurtocht Maria Meimaand

In mei ga je op pad met de unieke Letterspeurtocht Maria Meimaand in het centrum van Den Bosch.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief