

Blogs & inspiratie
3x Theater Artemis in de meivakantie!
Gepubliceerd op 2 mei 2023
Zo tof, in de meivakantie speelt Theater Artemis met drie briljante familievoorstellingen in de Verkadefabriek in Den Bosch!

Deze meivakantie kun je van maar liefst 3 theatervoorstellingen genieten van Theater Artemis! Zo leuk, met het hele gezin naar het theater, voor elke leeftijdscategorie is er een toffe voorstelling.
Het geheven vingertje 10+ Deze link opent in een nieuwe tab
Zaterdag 15 en zondag 16 april 2023 – 15.00 uur
Woensdag 3 en donderdag 4 mei 2023 – 15.00 uur
Ruzie 6+ Deze link opent in een nieuwe tab
Een voorstelling die het nergens mee eens is! 😉
Waar slaat dit op? Hoezo heet ik ‘Ruzie’? En waarom die 6+? En wie zegt er eigenlijk dat ik een voorstelling ben? Hallo?! Wie heeft dit hierboven geschreven? Hallo?!… >>> Deze link opent in een nieuwe tab
Zaterdag 29 en zondag 30 april 2023 – 15.00 uur
Nietes 4+ Deze link opent in een nieuwe tab
Gave voorstelling over controle, woede, loslaten en niet kunnen omgaan met verandering!
Licht? Jakkes, NEE! Applaus? NEEEEEE! Een onvergetelijke opkomst? Boe, NEE dank u!
Ze keren de wetten van het theater om, duwen alle mogelijkheden van zich af en steken ze voorgoed achter slot en grendel.
NIETES is een parade van alles wat niet mee mag doen, en alles wat niet meer mee kán doen; dinosauriërs worden terug hun eieren ingeduwd, de Romeinen hebben niet eens een rijk, en ook Elvis Presley wordt al van de beeldbuis gehaald voordat hij zijn heupjes heeft kunnen laten swingen.
😉 >>> Deze link opent in een nieuwe tab
Zaterdag 6 en zondag 7 mei 2023 – 15.00 uur
TIP: Bouw mee aan het Clubhuis! Steek tijdens de Meivakantie je handen uit de mouwen en bouw mee aan het Clubhuis van Theater Artemis! Samen met een beeldend kunstenaar en een theatermaker van Theater Artemis en met een hoop latten, doeken en oude posters bouw je in een mum van tijd een echte hangclub.
Met je bandje om mag je elke dag terugkomen en verder bouwen aan dit gezamenlijke kunstwerk. Iedereen (behalve ouders) welkom in het clubhuis van Theater Artemis.
Van 3 t/m 7 mei staat het Clubhuis in de Buitenserre. Je hoeft geen kaartje te reserveren, de toegang is gratis.
Naar welke voorstelling gaan jullie?
~ Carlijn ~
Lees ook:
Alle blogs

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel NederlandMeer inspiratie

Meivakantie Slot Loevestein
Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!
BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Gezellige Zaken!
Gezellig Zaken in bij de Uilenburg in Den Bosch, lekker borrelen en happen!
De Dinodagen bij BillyBird Hemelrijk
Sta oog in oog met levensechte dino's!
Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
The Chocolate Factory
NIEUW landelijk uitje: The Chocolate Factory in Veghel. Maak kennis met deze spannende attractie!
Tof Vakantieprogramma!
Tijdens de meivakantie kun je bij de Verkadefabriek terecht voor toffe films, theater en workshops!