Blogs & inspiratie
3x Theater Artemis in de meivakantie!
Gepubliceerd op 2 mei 2023
Zo tof, in de meivakantie speelt Theater Artemis met drie briljante familievoorstellingen in de Verkadefabriek in Den Bosch!
Deze meivakantie kun je van maar liefst 3 theatervoorstellingen genieten van Theater Artemis! Zo leuk, met het hele gezin naar het theater, voor elke leeftijdscategorie is er een toffe voorstelling.
Het geheven vingertje 10+ Deze link opent in een nieuwe tab
Zaterdag 15 en zondag 16 april 2023 – 15.00 uur
Woensdag 3 en donderdag 4 mei 2023 – 15.00 uur

Ruzie 6+ Deze link opent in een nieuwe tab
Een voorstelling die het nergens mee eens is! 😉
Waar slaat dit op? Hoezo heet ik ‘Ruzie’? En waarom die 6+? En wie zegt er eigenlijk dat ik een voorstelling ben? Hallo?! Wie heeft dit hierboven geschreven? Hallo?!… >>> Deze link opent in een nieuwe tab
Zaterdag 29 en zondag 30 april 2023 – 15.00 uur

Nietes 4+ Deze link opent in een nieuwe tab
Gave voorstelling over controle, woede, loslaten en niet kunnen omgaan met verandering!
Licht? Jakkes, NEE! Applaus? NEEEEEE! Een onvergetelijke opkomst? Boe, NEE dank u!
Ze keren de wetten van het theater om, duwen alle mogelijkheden van zich af en steken ze voorgoed achter slot en grendel.
NIETES is een parade van alles wat niet mee mag doen, en alles wat niet meer mee kán doen; dinosauriërs worden terug hun eieren ingeduwd, de Romeinen hebben niet eens een rijk, en ook Elvis Presley wordt al van de beeldbuis gehaald voordat hij zijn heupjes heeft kunnen laten swingen.
😉 >>> Deze link opent in een nieuwe tab
Zaterdag 6 en zondag 7 mei 2023 – 15.00 uur

TIP: Bouw mee aan het Clubhuis! Steek tijdens de Meivakantie je handen uit de mouwen en bouw mee aan het Clubhuis van Theater Artemis! Samen met een beeldend kunstenaar en een theatermaker van Theater Artemis en met een hoop latten, doeken en oude posters bouw je in een mum van tijd een echte hangclub.

Met je bandje om mag je elke dag terugkomen en verder bouwen aan dit gezamenlijke kunstwerk. Iedereen (behalve ouders) welkom in het clubhuis van Theater Artemis.
Van 3 t/m 7 mei staat het Clubhuis in de Buitenserre. Je hoeft geen kaartje te reserveren, de toegang is gratis.
Naar welke voorstelling gaan jullie?
~ Carlijn ~
Lees ook:
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven
Een ontroerende en vrolijke voorstelling over afscheid, herinnering en het leven zelf.
Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!
Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.
11-11 voor kinderen in Oeteldonk
Speciaal voor kinderen een OetelKeinderKennisRundje én een gezellig Pleintjesfeest.
Doe mee aan de Natuurwerkdag!
Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.
Een goochelaar met lege handen
Bij All before death is life (8+) in de Verkadefabriek loopt van alles anders dan verwacht!
De Betoverde Bomentuin
Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid