Dansen Dance Centre Extreme
Wil jij leren dansen net als Beyoncé of Chris Brown, dat kan bij Dance Centre Extreme in Den Bosch.
Bij Dance Centre Extreme leer je dansen op de muziek van nú! Of je nu van modern, jazz, hiphop, break dance of poppin houdt. Bij Dance Centre Extreme dagen ze je uit! Wordt een les te makkelijk en beheers je de juiste dance skills? Dan kan je doorstromen naar een hoger niveau. Ze geven op verschillende locaties in en om Den Bosch les, maar bij hun eigen locatie in Den Bosch zijn de mogelijkheden eindeloos. Houd bijvoorbeeld jouw kinderfeestjes daar en maak er een vette party van. Kies voor een videoclip, een workshop in de door jouw gekozen dansstijl of gewoon jouw feestje. Zij zorgen dan voor de rest.
Dance Centre Extreme houdt ook workhops op locatie en jureren voor verschillende talenshows.
Leslocaties
- Sporthal Windkracht 5, Rosmalen
- Churchilllaan 82, Den Bosch
Wil jij de fijne kneepjes van het dansvak ontdekken? Klik op de roze button en meld je aan voor een gratis proefles.
Dance Centre Extreme
Churchilllaan 82
5224 BW 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Klik hieronder op de button voor exacte tijden en locaties!Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch
Dansen bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch
Bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch, komt je dans droom uit!
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Herfstbingo voor kinderen
Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.