Peuterdans De Yoga Studio
Lekker dansen, springen en spelen met je leeftijdsgenoten doe je samen met de Dansplaneet in Den Bosch!
Wil jij lekker draaien, zwaaien, springen, rennen, rollen en buigen? Dan is Peuterdans van Dansplaneet bij De Yoga Studio in Den Bosch een les voor jou! Binnen deze les (voor jongens en meisjes) ga je samen dansend, zingend en spelend op reis.
Jouw fantasie is de basis van de cursus Peuterdans bij De Yoga Studio in Den Bosch. Spelenderwijs maak je kennis met verschillende basiselementen (ruimte, tijd, lichaam en kracht) van dans. Door te bewegen, spelen en ontdekken ervaar je hoe jouw lijf op verschillende manieren kan dansen.
De les begint met een vrolijke opwarming. We dansen rond een spannend, grappig of stoer verhaal en eindigen met een dansspel en cooling down.
Praktisch
Duur: 30 minuten
Leeftijd: 2 – 4 jaar
Wil jij meedoen aan de peuterdans? Klik op de roze button en schrijf je gelijk in.
De Yoga Studio Den Bosch
Hinthamereinde 17
5211 PL 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Woensdag: 14.15 - 15.15 uurPrijs
7 lesweken: €42 16 lesweken: €96Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kabouterhockey in Vught en Rosmalen
Speelse hockeytrainingen voor kids van 3,5 t/m 6 jaar bij HC MOP (Vught) en MHC Rosmalen
Klodderkidts – Creatieve ontdek- en speelplek in regio Den Bosch
Zoek je een plek waar jonge kinderen écht mogen ontdekken, voelen en experimenteren?
Kindertheater!
Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
Suikerfeest vieren met het gezin – 6 makkelijke recepten voor kinderen
Ramadan met kinderen: makkelijke recepten en feestelijke tips voor het Suikerfeest
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!