Pluktuin Fleurabeille!
Zo tof of lekker met de kids de pluktuin in te duiken en de mooiste boeketen samen te plukken!
De Ertveldpolder is gelegen in de gemeente ’s-Hertogenbosch ten noord-westen van Orthen en maakt onderdeel uit van het gebied de Diezemonding.
Een nieuw ontwikkelde ecologische verbindszone van het rivierengebied de Dommel en Aa. De Henriëttewaard, Crèvecoeur en de Maasuiterwaarden.
Hier aan de Fransche Wielen, is de Bossche bloemen pluktuin!
De tuin is gevuld met prachtige bloemen in vele verschillende maten, vormen en kleuren. Zowel jong als oud worden vrolijk van de heerlijke geur van bloemen en een waaier aan kleuren bloemen.
Er is de gelegenheid om zelf je eigen droomboeket samen te stellen maar natuurlijk geeft Karien ook graag advies! Je slaagt ongetwijfeld én het is ook nog eens ontzettend leuk om te doen!
Ze starten met de tweejarigen zoals duizendschonen en Marietteklokjes . In de maand juni zijn er ook al wat vaste planten die geplukt kunnen worden om uw boeket compleet te maken. Kom naar de “Bosschepluktuin”!
Leuk uitje met kinderen! Voor meer info, Klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Herfstvakantie bij The Chocolate Factory in Veghel
Neem je kinderen mee op fabrieksmissie en ga naar huis met jullie eigen pak hagelslag!
Nu is het nog rustig (8+): een heerlijk chaotische première
Een familievoorstelling waarin alles tegelijk gebeurt, lukt het om te zien wat echt belangrijk is?Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.