Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Resto Zus & Zo Rosmalen

Geniet van een hapje en een drankje in een natuurlijke omgeving bij Stadsboerderij Eyghentijds!

Ken jij Stadsboerderij Eyghentijds in Rosmalen? Ontdek het boerenleven in een stads omgeving en geniet van een hapje of drankje bij Resto Zus & Zo! 

Bij Stadsboerderij Eyghentijds in Rosmalen kun je heerlijk spelen, genieten van de natuur of knuffelen met de dieren. Elke zondag is Resto Zus&Zo geopend en kunnen papa en mama genieten van de lokale en biologische heerlijkheden terwijl jij lekker aan spelen bent in de natuur! 

Wil je weten wat er nog meer te doen is bij Stadsboerderij Eyghentijds? klik op de roze button. 

Stadsboerderij Eyghentijds

Lunerkampweg 5

5245 NB Rosmalen

Openingstijden Elke zondag: 10.00 - 17.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Stadsboerderij Eyghentijds

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

23 tips voor Pinksteren met kinderen!

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief