Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Resto Zus & Zo Rosmalen

Geniet van een hapje en een drankje in een natuurlijke omgeving bij Stadsboerderij Eyghentijds!

Ken jij Stadsboerderij Eyghentijds in Rosmalen? Ontdek het boerenleven in een stads omgeving en geniet van een hapje of drankje bij Resto Zus & Zo! 

Bij Stadsboerderij Eyghentijds in Rosmalen kun je heerlijk spelen, genieten van de natuur of knuffelen met de dieren. Elke zondag is Resto Zus&Zo geopend en kunnen papa en mama genieten van de lokale en biologische heerlijkheden terwijl jij lekker aan spelen bent in de natuur! 

Wil je weten wat er nog meer te doen is bij Stadsboerderij Eyghentijds? klik op de roze button. 

Stadsboerderij Eyghentijds

Lunerkampweg 5

5245 NB Rosmalen

Openingstijden Elke zondag: 10.00 - 17.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Stadsboerderij Eyghentijds

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Mmm, pizza’s en pasta’s!

Geniet van heerlijke pizza's uit een échte steenoven bij Pizzabar Deeg in Den Bosch!

Lunch & High Tea

Leuke plek in hartje Den Bosch voor een fijne brunch, lunch en High Tea met kinderen!

Bar35 Den Bosch

Burger, burger en nog eens burgers dat krijg je bij Bar35 in Den Bosch!

Lunch & High Tea

Pilkington’s, ontmoet en geniet!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief