Wintercircus Pallasso
Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.
Wintercircus Pallasso in Den Bosch: magisch familie-uitje
Zoek je een warm, sfeervol uitje in de kerstvakantie met de kinderen?
Wintercircus Pallasso strijkt weer neer bij Sportiom P2 in ’s-Hertogenbosch, van 18 december 2025 tot en met 4 januari 2026.
Elk jaar een volledig nieuwe show, boordevol theater, spektakel, humor en die heerlijke nostalgische circussfeer. Dit is zo’n uitje waar je als gezin nog lang over napraat.
Wat is Wintercircus Pallasso?
Wintercircus Pallasso is hét Brabants kerst- en wintercircus. Een traditie en begrip in de regio. In een gezellig, overdekt tentencomplex beleef je een internationale topvoorstelling voor alle leeftijden.
Je stapt even helemaal uit de dagelijkse drukte en de donkere dagen. Binnen is het warm, de lichtjes branden en in de piste gebeurt van alles. Denk aan:
✓ Nationale en internationale artiesten met spectaculaire acts
✓ Theater, muziek, acrobatiek en humor in één show
✓ Een klassieke circussfeer met moderne invulling
✓ Bourgondische Brabantse gezelligheid op en rond de piste
Deze editie heeft weer een compleet nieuwe show. Dus ook als je al eerder bent geweest, valt er echt opnieuw van alles te beleven.
Waarom dit wintercircus zo leuk is met kinderen
Een circusvoorstelling is ideaal als familie-uitje in de kerstvakantie. De kinderen kijken hun ogen uit, maar ook opa en oma genieten mee.
Bij Wintercircus Pallasso:
✓ Zit je altijd warm en droog in het overdekte tentencomplex
✓ Is de voorstelling geschikt van jong tot oud
✓ Duurt de show lang genoeg om indrukwekkend te zijn, maar blijft hij goed behapbaar voor kinderen
✓ Kun je makkelijk parkeren en is de locatie ook met OV goed bereikbaar
✓ Hoort de nostalgische circussfeer er helemaal bij: popcorn, lichtjes en spanning in de lucht
Perfect als uitje tussen kerst en oud en nieuw, of als verrassing in de laatste week van de vakantie.
Praktische info & aanmelden
Data: 18 december 2025 tot en met 4 januari 2026
Locatie: Sportpark De Vliert / Sportiom P2, ’s-Hertogenbosch
Handig om te weten:
– Overdekt tentencomplex: warm en droog, ongeacht het weer
– Het enige echte Brabantse winter- en kerstcircus
– Voldoende parkeergelegenheid
– Goed bereikbaar met auto en openbaar vervoer
– Toegankelijk voor gezinnen met kinderen van alle leeftijden
Wil je alle speeltijden, ticketprijzen en beschikbaarheid bekijken? Klik op de roze button hieronder.
Voor nog meer leuke uitjes voor het hele gezin check onze categorie Eropuit.
18 december 2025 tot en met 4 januari 2026
Circus Pallasso - Sportiom
Victorialaan 10
5213 JE 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Meer inspiratie
Fandag Ozosnel!
Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!
Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint
Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!
10 Jaar GeoCraft!
Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!