UitvindersLab!
In Klooien met.... kun je elke keer experimenteren met een ander thema!
Elke maand een nieuw UitvindersLab vanuit het Digitaal Atelier. In Den Bosch of in de bibliotheek bij jou in de buurt! Kom zelf experimenteren, proberen en klooien.
Elke keer staat er weer een ander thema, materiaal of technologie centraal. En ga je met iets leuks weer naar huis. Onder begeleiding van een ervaren workshopdocent gaan deelnemers aan de slag.
Deze activiteit is geschikt voor kinderen vanaf 6 en leuk tot ongeveer 11 jaar.
Het Digitaal Atelier is de technologiewerkplaats van Huis73 waar je kunt kennismaken, experimenteren en ontwerpen met nieuwe technologie. Jong en oud kunnen hier activiteiten en workshops bijwonen.
Klik opde roze button en meld je aan!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Gratis speurtocht Den Bosch | Letterspeurtocht Maria Meimaand
In mei ga je op pad met de unieke Letterspeurtocht Maria Meimaand in het centrum van Den Bosch.
Jazz in Duketown 2026 Kidzzplein in Den Bosch: muziek, creativiteit & plezier voor kinderen
Voor kleine en grote jazz'ers is er het Jazz in Duketown in Den Bosch!
Beleef de Boerderij 2026 in de Bommelerwaard
Op Tweede Pinksterdag kun je met het hele gezin gratis genieten van de Beleef de Boerderij Dag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
23 tips voor Pinksteren met kinderen!
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!
8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!