Bezoek aan Schervenlab
Stoer uitje tijdens de schoolvakantie, het schervenlab van Kasteel Ammersoyen!
Kom langs in het schervenlab en ontdek de geheimen van kasteel Ammersoyen!
Bekijk er de archeologische vondsten, puzzel zelf met scherven op de magneetwand of kijk mee met het werk van de archeologievrijwilligers die de duizenden scherven uit de gracht aan elkaar puzzelen. Wie weet mag je zelf meepuzzelen!
In het Schervenlab kom je letterlijk in aanraking met zes eeuwen kasteelleven aan de hand van één van de grootste collecties grachtvondsten ooit bij een kasteel in Nederland gedaan.
Schoolvakantie
Het Schervenlab is te bezichtigen tijdens de openingstijden van het kasteel. De vrijwilligers zijn iedere woensdag en zondag aanwezig tussen 11.00 en 14.00 uur. In de schoolvakanties zijn de vrijwilligers extra vaak aanwezig.
Een bezoek aan schervenlab is gratis bij een entreeticket voor het kasteel.
Klik op de roze button voor meer info!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
Kindertheater bij Apéro in Vught: De Vliegende Koffer
Zoek je een leuke activiteit voor peuters en kleuters in de omgeving van Vught?
De Tuin der Lusten Den Bosch met kinderen
De Tuin der Lusten in Den Bosch met kinderen | Kunst, workshops & gezelligheid aan het waterBlogs & inspiratie
Alle blogs
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
10x Leuke museum uitjes voor kinderen in en rond Den Bosch
Wat zijn er ontzettend veel leuke musea voor kinderen in onze regio! Wil je naar een kindervriendelijk museum met het gezin, dan vind je hieronder zeker een tof museum in de buurt!
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!