Bezoek aan Schervenlab
Stoer uitje tijdens de schoolvakantie, het schervenlab van Kasteel Ammersoyen!
Kom langs in het schervenlab en ontdek de geheimen van kasteel Ammersoyen!
Bekijk er de archeologische vondsten, puzzel zelf met scherven op de magneetwand of kijk mee met het werk van de archeologievrijwilligers die de duizenden scherven uit de gracht aan elkaar puzzelen. Wie weet mag je zelf meepuzzelen!
In het Schervenlab kom je letterlijk in aanraking met zes eeuwen kasteelleven aan de hand van één van de grootste collecties grachtvondsten ooit bij een kasteel in Nederland gedaan.
Schoolvakantie
Het Schervenlab is te bezichtigen tijdens de openingstijden van het kasteel. De vrijwilligers zijn iedere woensdag en zondag aanwezig tussen 11.00 en 14.00 uur. In de schoolvakanties zijn de vrijwilligers extra vaak aanwezig.
Een bezoek aan schervenlab is gratis bij een entreeticket voor het kasteel.
Klik op de roze button voor meer info!
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4 heerlijke recepten voor Pasen!
Het is bijna Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.