ArcheoHotspot Den Bosch
Ontdek de historie van Den Bosch bij ArcheoHotspot 's Hertogenbosch!
Nieuwsgierig naar de historie van Den Bosch? Een bezoekje aan ArcheoHotspot ’s Hertogenbosch ontdek je dat!
Bij het Groot Tuighuis kun je een ‘kijkje in de keuken’ krijgen van archeologie en bouwhistorie in ‘s-Hertogenbosch. Maar dat niet alleen. Je kunt ook zélf zien en beleven hoe een onderzoek wordt uitgevoerd en wat het oplevert. Er zijn twee manieren om het Groot Tuighuis te bezoeken. Doe een rondleiding of schrijf je in voor een educatieve workshops.
Wil jij de historie van Den Bosch van dichtbij zien en beleven? Klik op de roze button voor meer info.
ArcheoHotspot 's Hertogenbosch
Bethaniestraat 4
5211 LJ 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Maandag - Donderdag: 10.00 - 16.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Baby-peuterinstuif ochtend!
Maakt je kind op jonge leeftijd al watervrij tijdens de Baby-peuterinstuif ochtend bij Golfbad Oss!
Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!
Prins op de erwt (2+)
Voorstelling met leuke vragen voor de kinderen en heerlijke liedjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!