Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum
Knutsel je eigen tv, ontdek de schatten in het archief en verken de wereld van media!
Het meest interactieve Mediamuseum ter wereld staat in Hilversum. Ontdek de invloed van media in een unieke ervaring in dit museum van Beeld & Geluid.
Extra activiteiten in de voorjaarsvakantie
Wij gaan zeker deze vakantie ook nog naar dit te gekke Mediamuseum. Daar zijn weer allerlei leuk extra’s (voor alle leeftijden)! Duik samen met de (klein) kinderen in de wereld van media. Knutsel je eigen televisie of ga mee met een rondleiding langs de schatten in het archief! Tijdens de vakantie zijn ze alle dagen geopend, dus ook op maandag. Zien we jullie daar?
Ontdek het Mediamuseum
Voor je het Mediamuseum ingaat start jouw persoonlijke mediareis in de ruimte: de Tune-in. Laat weten wie je bent en waar je van houdt. Hiervoor krijg je in de speciale Museum app jouw eigen profiel. Onderweg krijg je dan begeleiding en verrassen ze je. Zo is je museumbezoek op jou afgestemd. Heel cool!
De Mediareactor
Media zijn er natuurlijk elk moment van de dag, wereldwijd en overal. Zodra je het Mediamuseum binnenkomt, zie je de Mediareactor; een oneindige stroom van beelden. Deze stroom verbeeldt ons leven in media. Soms zetten ze de beelden even stil om je iets over een van de vele aspecten van media te vertellen en te laten beleven.
Vijf zones in het Mediamuseum
Je bezoek verloopt langs vijf zones. Hoe je die zones doorloopt, kun je zelf bepalen. Tijdens je bezoek wijst de Museum app je op leuke extra’s op basis van jouw interesses. En als je met je gezin bent, kun je ook in de app zien waar de anderen zijn. Per thema kun je vragen stellen of extra weetjes zien. De thema’s zijn Delen, Informeren, Verkopen, Vertellen en Spelen!
Nieuw in het Mediamuseum: VERWONDEREN ! In Verwonderen reis je door de afgelopen zeventig jaar en ontdek je hoe consumentenelektronica telkens opnieuw onze gewoontes en dromen bepaalde. Je ziet hoe apparaten niet alleen technisch vernieuwend waren, maar ook het interieur, de sfeer en de beleving van hele generaties kleurden. Je kunt kijken, luisteren, spelen en uitproberen: overal valt iets te ontdekken.
Tickets voor het Mediamuseum
Koop snel je ticket, want dit moet je zien!
Klik door via de roze button.
Beeld en Geluid
Media Parkboulevard 1
1217 WE Hilversum
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!
Waar Draken Wonen: gratis speurtocht in Den Bosch
Ga op drakenspeurtocht in de binnenstad van Den Bosch
Bossche Bollen belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereldUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dé leukste tips voor de Voorjaarsvakantie en Carnavalsvakantie 2026!
De voorjaarsvakantie staat voor de deur én er is weer van alles te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder een aantal van onze favoriete uitjes voor je op een rij gezet. Van gezellige carnavalsactiviteiten tot leuke voorstellingen!
Carnaval 2026: Oeteldonk Gaode mee? Keinder Programma 2026
Het is bijna weer zover, Carnaval in Oeteldonk 2026 - Gaode mee?
11x de leukste kindercarnaval locaties in en om Oeteldonk!
Waar vier jij Carnaval met de kids? Ontdek deze toffe kindervriendelijke carnaval plekskes!