Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gek op lezen in Rosmalen

Heerlijk wegdromen bij een goed boek in een hyper modern gebouw!

Een ontmoetingsplek voor alle lezers in Rosmalen en omgeving.

In het hyper moderne gebouw van Perron-3 bevindt zich een dependance van de Openbare Bibliotheek ’s Hertogenbosch. Een hele verdieping met alleen maar boeken voor de jeugd. Zo leuk, je voelt je meteen op je gemak! De verdieping is kleurig en overzichtelijk, het is ingedeeld in thema’s en zo weet je precies waar je moet zijn om die ene boek te vinden. Zoek een knus hoekje of lig lekker in een van de zitzakken weg te dromen in je boek. 

Een lekkere plek om rustig met je kind de boeken door te nemen!

Praktisch
– aan de achterzijde en zijkant van het pand is er voldoende gratis parkeergelegenheid

Iedere week wordt er een voorlees(half)uurtje gehouden voor kleuter én peuters. Dus wil jij even wegdromen tijdens een mooie verhaal? Klik op de roze button of kijk in onze Uitagenda en ontdek wanneer het voorlees(half)uurtje wordt gehouden. 

Stadsbieb Rosmalen

Hoff van Hollantlaan 1

5243 SR Rosmalen

Openingstijden Dinsdag, vrijdag en zaterdag: 10.00 - 18.00 uur 
Woensdag en donderdag: 13.30 - 18.00 uur 

Prijs GRATIS (boeken lenen gebeurd alleen op lidmaatschap, klik op de roze button voor meer info)
Mail direct

Mail direct naar Stadsbieb Rosmalen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Wintercircus Pallasso!

Laat je betoveren door Wintercircus Pallasso!
Bekijk

10 Jaar GeoCraft!

Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!

Kids Weekend: Zootropolis 2

Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief