Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Basketballen in Rosmalen

Gezellig basketballen bij het grootste basketballvereniging van Nederland, The Black Eagles in Rosmalen.

Kan jij net zo hoog kunnen springen als Michael Jordan en wil jij tussen de basketbalgrootheden lopen dan is The Black Eagles echt iets voor jou!

The Black Eagles is de grootste basketbalvereniging van Nederland en heeft zo’n 500 leden. De vereniging wordt gerund door diverse commissies waardoor plezier en competitie goed gecombineerd wordt. Bij The Black Eagles zijn er jongens-, meisjesteam en hebben ze ook gemengde teams. Ieder jaar is de competitie een groot evenement waar zelf niet-basketballers het een feestje vinden om naar toe te gaan. 

Wil jij net zoals Jordan scoren? Klik op de roze button en schrijf je in! 

Black Eagles Rosmalen

T.M. Kortenhorstlaan 6

5244 GD Rosmalen

Mail direct

Mail direct naar Black Eagles Rosmalen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kabouterhockey in Vught en Rosmalen

Speelse hockeytrainingen voor kids van 3,5 t/m 6 jaar bij HC MOP (Vught) en MHC Rosmalen

MONKEY MOVES DEN BOSCH!

Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.

Kindertheater!

Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!

Judoschool Kradolfer

Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief