Soepmonsters
Superleuke voorstelling Soepmonsters in het Werkwarenhuis in Den Bosch tijdens de kerstvakantie!
Er zijn inmiddels 3500 kinderen en hun ouders soepmonsters geweest! Wie volgt?
Een soepproeverij met aardse groente in een bijzonder restaurant voor kinderen en hun ouders! In dit bijzondere restaurant zit je in bad om te eten. Heb je een slabbetje om? Want anders word je monsterlijk vies!
Jij komt toch ook? Klik op de roze button voor meer informatie.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)