Boerenbondsmuseum gemert!
Beleef het echte Brabantse leven in het Boerenbondmuseum in Gemert!
Knipper met je ogen en beleef het Brabantse boerenleven van een eeuw geleden!
Het boerenbondsmuseum Gemert biedt een unieke combinatie van bezienswaardigheden die u nergens in Nederland binnen één museum vindt. Het museum herbergt twee originele boerderijen, verschillende ambachtshuisjes, een handkrachtzuivelfabriek, een veldkapel en een replica van oude stoomtram: De Goede Moordenaar.
In de boerderij zijn levende have gehuisvest zoals rond 1900. Er zijn permanente en wisselende tentoonstellingen te zien over vooral het leven aan het begin vorige eeuw en er is een sfeervol dorpspleintje!
Het boerenbondsmuseum leeft; er is zoveel te zien en te beleven!
Klik voor meer informatie over dit superleuke, interessante museum op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch
Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!
Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!
23 tips voor Pinksteren met kinderen!
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!