Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bomentuin Den Dungen

Welkom bij de Bomentuin gevestigd op Landgoed d'n Hooidonk te Den Dungen!

Bomentuin “d’n Hooidonk” is een nog relatief jonge bomentuin, gevestigd op het landgoed van familie Van den Biggelaar.

In 1984 plantte Frens en Mia van den Biggelaar uit Den Dungen in hun royale achtertuin een mooie boom. Het zou de eerste boom zijn voor hun landgoed. Dat plan groeide pas met de jaren. Nu de groootse Bomentuin van Zuid-Nederland met honderden bijzondere en zeldzame bomen die nergens anders te vinden zijn.

Deze tuin is geen museum maar dit is de tuin van de toekomst!

Het terrein is dagelijks toegankelijk voor publiek. De Bomentuin is goed toegankelijk, aantrekkelijk ingericht (voldoende rustplekken) en beschikt over een eenvoudige ontvangstruimte met sanitaire voorzieningen.

Een fijne plek voor een gezellige wandeling in deze bomentuin!

Voor meer info, klik op de roze button!

Bomentuin d'n Hooidonk

Rijndonksestraat

5275 Den Dungen

Mail direct

Mail direct naar Bomentuin d'n Hooidonk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij GeoFort

Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Welke sport past bij jou?

Ontdek Monkey Moves Den Bosch en vraag deze herfstvakantie een proefles aan!

Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum

Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!

Herfstvakantie op kasteel Ammersoyen

Neem je kleine ridders mee voor een kijkje in de middeleeuwen!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch

Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!