Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindercarnaval!

Kindercarnaval bij de Tramkade in Oeteldonk!

Kindercarnaval in Oeteldonk!

Het is weer zo ver! Geniet van een relaxte carnavalsmiddag helemaal ingericht voor de kleintjes! Oeteldonk Kindercarnaval deejays Rudimentaal en Hank hebben de leukste plaatjes verzameld! De kinderen kunnen vrij rondrennen en dansen en er is natuurlijk weer de stempelkaart waarmee ze zelf langs de kraampjes kunnen voor wat lekkers!

#carnaval #oeteldonk #kindercarnaval #tramkade #bosschebrouwers #stempelkaart #rudimentaal #hank #snoepzak #suikerspin #cafedevaart #denboschofwa

Datum: 2 maart 2025 tussen 14.00 – 19.00 uur
Locatie: Brouwpodium Bossche Brouwers aan de Vaar Tramkade 29

Klik op de roze button voor meer info.

Zondag 2 maart 2025

Bossche Brouwers

Tramkade 29

5211 VB Den Bosch

Mail direct

Mail direct naar Bossche Brouwers

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Boeremèrt van alle tijden

Kom op 2e Paasdag naar de Boeremèrt in Liempde en beleef een unieke mix van traditie en het heden!

Kinderworkshop: Bouw je eigen gezonde en duurzame stad!

Kom in de meivakantie naar Het Noordbrabants Museum in Den Bosch en ga aan de slag!

Paaseieren zoeken!

De paashaas heeft héél véél paaseieren verstopt in de binnenstad van Den Bosch. Zoek je mee?

Tof Vakantieprogramma!

Tijdens de meivakantie kun je bij de Verkadefabriek terecht voor toffe films, theater en workshops!

Uitgelicht

Onze tip de nieuwe film De IJsbeerprins: magisch!

Bekijk

Meivakantie bij Paleis het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!

Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.

Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!

Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!

Toffe uitjes voor tijdens de paasdagen 2025

Het is alweer bijna Pasen! Naast paaseieren zoeken, lekker brunchen en op visite gaan bij familie is er nog veel meer leuks te doen tijdens de paasdagen. We hebben de leukste paas-uitjes voor je op een rijtje gezet!

De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!

De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor Pasen en de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief