
Junior Redder
Wordt de nieuwe Junior Redder met de Bossche Reddingsbrigade in Den Bosch!
Heb jij je ABC-diploma? En vind het leuk om nog verder te gaan met zwemmen? Dan is het halen van je Reddingsdiploma bij de Bossche Reddingsbrigade een leuke vervolgopleiding!
Voor kids van 6 – 10 jaar die al hun ABC – zwemdiploma’s houdt de Bossche Reddingsbrigade een vervolgopleiding namelijk, Junior Redder. Je wordt verder watervreesvrij gemaakt en de basis wordt gelegd voor een verbeterde zwemslagtechniek. Hierdoor een je nog betere zwemmer en wordt de zelfredzaamheid verbeterd, ook in moeilijke en onverwachte situaties. Je maakt kennis met hulp- en reddingsmiddelen die je nodig hebt om een ander te kunnen redden zonder het water in te hoeven gaan. Want een gediplomeerde Junior Redder kan zichzelf redden, is vrij in het water en kan verschillende hulp- en reddingsmiddelen gebruiken om een ander vanaf de waterkant te redden!
Wil jij ook leren hoe je jezelf of een ander kan redden in het water? Schrijf je in voor de cursus Junior Redder bij de Bossche Reddingsbrigade in Den Bosch door op de roze button te klikken.
TIP: ben je ouder dan 10 jaar? Dan is Zwemmend Redder iets voor jou!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!