Family Boxing
Kom met de hele familie samen trainen bij Family Boxing!
Sporten met de hele familie? The Pop-Up Gym en Mama Doet hebben wat leuks bedacht voor ouders en kids die samen willen bewegen.
Boxing Mama’s – Moeders krijgen de kans om laagdrempelig te trainen, terwijl kids meekijken uit de speelhoek of zelf meedoen aan de spellen, bootcamp/crossfit-achtige oefeningen en eindigen de les met conditionele boksoefeningen (er wordt niet gespard).
Boxing Family – Voor de héle familie zijn er spellen, bootcamp/crossfit-achtige oefeningen en boksoefeningen, zodat kids al vroeg in aanraking kunnen komen met beweging en sport.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Monkey Moves Den Bosch | Multisport voor kinderen
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Dansen bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch
Bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch, komt je dans droom uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstbingo voor kinderen
Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.