Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpoort Heeswijk

De natuur in met de kids, door het zand, de bossen en de heide!

Kasteel Heeswijk ligt er al zo’n 1000 jaar! Vanaf het kasteel zijn mooie wandelingen te maken door de bossen, de lanen en velden van het landgoed. In de kasteelgracht wonen de kasteelkarpers en de zwarte zwanen. Ook het ijsvogeltje komt er ook graag, kun je hem spotten?

Natuurlijk kun je Kasteel Heeswijk van binnen en buiten bewonderen, beklim de uitkijktoren, breng een bezoek aan De Meierijsche Museumboerderij en iets verder op ligt de Kilsdonkse Molen. 

Bij Zorgboerderij Looz Corswarem Hoeve plof je neer op het terras verstopt tussen het groen voor een heerlijk stukje appeltaart. Maar op het Terras bij De Barones, in het Koetshuis van Kasteel Heeswijk, is het ook heerlijk vertoeven!

Klik op de roze button voor meer info!

Brabantse Natuurpoorten

Oisterwijksedreef 4

5076 NA Haaren

Mail direct

Mail direct naar Brabantse Natuurpoorten

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Ameezing Vught Festival!

Ameezing Festival in Vught: MAXIMAAL genieten voor het hele gezin! Met KIDSPROOF korting!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Start kaartverkoop!

Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!

Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

24x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief