Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brabantse Poffertjesdag bij Speeltuin ’t Kwekkeltje

Gratis poffertjes bij Speeltuin ’t Kwekkeltje in Rosmalen

Goed nieuws om te vieren! Dankzij talloze donaties en giften heeft Speeltuin ’t Kwekkeltje het streefbedrag behaald. Dat betekent maar één ding: de nieuwe toren kan gerealiseerd worden!

Dat mooie moment laten ze natuurlijk niet zomaar voorbijgaan. Op zaterdag 31 januari doet ’t Kwekkeltje mee aan de Brabantse Poffertjesdag en openen ze éénmalig hun poorten tijdens de winterstop.

Tussen 11.30 en 14.00 uur ben je welkom voor een gezellig moment samen, mét gratis poffertjes voor jong en oud. Een heerlijk uitje om even binnen te lopen en samen dit feestelijke nieuws te vieren.

Let op

In verband met werkzaamheden aan de nieuwe toren kan er niet in de speeltuin gespeeld worden. Alleen het voorplein rondom de zandbak is open.

Praktische info

Datum: vrijdag 31 januari
Tijd: 11.30 – 14.00 uur
Locatie: Sportlaan 14A, Rosmalen
Entree: gratis
Extra: gratis poffertjes

Let op: OP=OP

Kom gezellig langs, vier dit mooie succes mee en geniet van heerlijke poffertjes!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Speeltuin ’t Kwekkeltje

Sportlaan 14a

5242 CR Rosmalen

Mail direct

Mail direct naar Speeltuin ’t Kwekkeltje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!

Spelen in het donker bij de speeltuin

Een gratis feestje in de herfstvakantie!

Herfstvakantie in het Museumpark VONK

Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch

Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!