Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij de Maasshuttles!

Met zowel recreatief badminton als competitie badminton een leuke club voor jeugd en volwassenen!

De club heeft als doel badminton op een prettige en sportieve wijze te organiseren voor Den Bosch en omgeving. Thuisbasis is de sporthal in het sociaal cultureel centrum de Schans.

De kenmerken van de vereniging zijn onder andere gezelligheid, recreatief- én competitie badminton voor jeugd, veel aandacht en begeleiding voor de jeugd, sportiviteit, diverse commissies met eigen taken en bovenal een goed gevoel hebben bij de club!

Ieder aanstaand lid kan 2 keer gratis meespelen om de sfeer te proeven en kennis te maken met het spelniveau. Daarna besluit je of je wel of niet lid wilt worden van de vereniging en ontvang je een inschrijfformulier. Kijk voor een compleet overzicht van de inschrijfprocedure, een filmpje over de vereniging en meer op de website via de roze button.

Naast badminton geïnteresseerd in nog meer sporten? Kijk dan welke wij voor je verzameld hebben in ons overzicht op Kidsproof!

BV de Maasshuttles

Openingstijden Zaterdagochtend van 8.30 tot 10.30 terecht in sporthal De Schans
Prijs €27 per kwartaal
Mail direct

Mail direct naar BV de Maasshuttles

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kabouterhockey in Vught en Rosmalen

Speelse hockeytrainingen voor kids van 3,5 t/m 6 jaar bij HC MOP (Vught) en MHC Rosmalen

Kindertheater!

Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!

Klodderkidts – Creatieve ontdek- en speelplek in regio Den Bosch

Zoek je een plek waar jonge kinderen écht mogen ontdekken, voelen en experimenteren?

Telekids Musicalschool

Musicallessen voor kinderen vanaf ongeveer 4 jaar, met een proefles in februari.

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief