Kinderfeestje met chocolade
Vier jouw verjaardag met Tante Annie en / of één van haar Choco Loca’s!
Op zoek naar een smakelijk en creatief kinderfeestje in Den Bosch? Bij Choco Loca beleven kinderen een heerlijke middag vol chocoladeplezier! Tijdens de Kidsparty maken ze hun eigen massieve én gevulde BonBons.
De kinderen gieten gesmolten melk-, pure- of mix-chocolade in vrolijke vormpjes en vullen deze met verrassend lekkers. Daarna worden de BonBons feestelijk versierd én verpakt in een zelfgemaakt zakje. Zo gaat iedereen naar huis met een smakelijke traktatie én een vrolijke herinnering.
Natuurlijk wordt de jarige in het zonnetje gezet, er wordt gezongen, gelachen en… gesnoept. Want een kinderfeestje zonder proeven, dat kan natuurlijk niet!
Praktisch
Duur: ± 2 uur
Minimaal 8 kinderen
Onbeperkt limonade en lekkers inbegrepen
Voor begeleiders: gratis liefdesthee
Extra feestelijkheden
Ophalen mogelijk: thuis of bij de Sint-Jans parkeergarage (te voet + 1 step voor de jarige). Voorwaarde: binnen 1 km of 15 minuten van onze workshopruimte.
Begeleiders: meer dan 2 volwassenen mee? Even overleggen met ons.
Betalen: via factuur of contant na afloop van de workshop.
De BonBon Party is dé favoriet onder de kinderfeestjes van Choco Loca. Toch liever iets anders?
Hee moeders voor jullie heeft Choco Loca ook keuze uit verschillende leuke Chocolade uitjes. De meest geboekte is de Bossche Bol Lol. Nieuwsgierig geworden?
Klik dan snel op de roze button en ontdek uit welke workshops je kunt kiezen!
Meer inspiratie
BOUNCE VALLEY KINDERFEESTJE
Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!
WILDWIJS kinderfeestjes en dierenshows
Interactieve dierenshows en kinderfeestjes bij Wildwijs – leer en beleef samen met je kind!
Feestje op Slot Loevestein
Een écht stoer verjaardagsfeestje vier je op Slot Loevestein!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!