Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJsjes eten bij De IJsvogel

In de maanden april - september kun je heerlijke ijsjes eten bij De Ijsvogel in Den Bosch.

In de wintermaanden is het een winkel dat vol hangt met lederwaren, maar zodra de eerste zonnestralen beginnen te schijnen verandert deze winkel in Ijssalon met heerlijke ijsjes.  

Bij de Ijsvogel in Den Bosch kun je heerlijk genieten van ijsje die zij zelf bereiden! Tijdens het wandelen in het Centrum zin in een ijsje, ga dan langs de Ijsvogel.

De Ijsvogel

Kerkstraat 3

5211 KD 's-Hertogenbosch

Openingstijden April - September 
Maandag: 13.00 - 18.00 uur
Dinsdag, Woensdag en vrijdag: 12.00 - 18.00 uur
Donderdag: 12.00 - 21.00 uur
Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Carnaval 2026: Oeteldonk Gaode mee? Keinder Programma 2026

Het is bijna weer zover, Carnaval in Oeteldonk 2026 - Gaode mee?

Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!

Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!

11x de leukste kindercarnaval locaties in en om Oeteldonk!

Waar vier jij Carnaval met de kids? Ontdek deze toffe kindervriendelijke carnaval plekskes!

Dé leukste tips voor de Voorjaarsvakantie en Carnavalsvakantie 2026!

De voorjaarsvakantie staat voor de deur én er is weer van alles te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder een aantal van onze favoriete uitjes voor je op een rij gezet. Van gezellige carnavalsactiviteiten tot leuke voorstellingen! 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief