
Plonsen bij De Kreek
Terug naar het overzichtLekker plonsen in het water dat doe je bij MFC De Kreek in Kerkdriel!
Ben jij een échte waterrat en houd je van plonsen en spetteren? Bij MFC de Kreek in Kerkdriel kun je helemaal los gaan!
MFC De Kreek is een overzichtelijke zwembad waar de allerkleinste zich veilig voelen en de grote hun zwemkunsten naar hartelust kunnen beoefenen. Vanuit het Grand Café kun je als ouder/verzorger direct op het bad kijken en zien hoe je kleine waterrat zijn/haar zwemkunsten vertoont. Zo fijn!
Bij MFC De Kreek in Kerkdriel kun je ook rustig samen met je peuter of je gezin zwemmen, klik op de roze button want hier zijn speciale momenten voor gereserveerd.
TIP: bij MFC De Kreek kun je ook een spetterend verjaardagsfeestje vieren, kijk dan gelijk in de rubriek Kinderfeestjes!
MCF De Kreek
Wilgenpas 2
5331 KC Kerkdriel
Openingstijden
Prijs
Kinderen: vanaf €1,60 Volwassenen: vanaf €4,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Koeiendans!
YES! Bij 't Dommeltje in Boxtel mogen de koeien weer naar buiten! Kom genieten van de koeiendans!
Voorjaar Slot Loevestein
In de voorjaarsvakantie is er van alles te doen op Slot Loevestein! Kom je ook?
Ontdek GeoFort
Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x IJsje eten in Den Bosch!
Het zonnetje schijnt, dus is het ijsjes tijd! Heel eerlijk gezegd eten wij het liefste elke dag wel een ijsje….of twee of bij heel warm weer soms wel drie ijsjes! Ik schaam me er niet voor want het is ook moeilijk te weerstaan als je in Den Bosch bijna op elke hoek van de straat een ijsje kunt kopen in de lekkerste ijssalons. Omdat wij zo'n goede ijskenners zijn hebben we voor jullie een IJSCO TOP 10 samengesteld!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!