Spelen in De Neswaarden
Lekker spelen in een natuurlijke speeltuin bij de Maas, dat is Recreatiegebied De Neswaarden in Aalst.
Spelen in de natuur? Dat kan bij Recreatiegebied De Neswaarden in Aalst!
De Neswaarden is een recreatiegebied aan de rand van Gelderland en Noord-Brabant, in het dorpje Aalst in de Bommelerwaard. Een mooi stuk natuur met strand, ligweide, sportveldjes en een grote speeltuin van natuurlijk materiaal. Klim in de toestellen, spring in het water of neem een bal mee en speel een potje voetbal. Ook is er een paviljoen waar je een hapje en een drankje dan halen. Veen hele dag plezier beleef je bij recreatiegebied De Neswaarden in Aalst.
Wil je weten wat voor activiteiten er gehouden wordt? Klik dan op de roze button of houdt ons Uitagenda in de gaten.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Prins op de erwt (2+)
Voorstelling met leuke vragen voor de kinderen en heerlijke liedjes!
Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.